Şahinbey Koltuk Yıkama
Şahinbey Koltuk Yıkama

Şahinbey Koltuk Yıkama

 

Yerinde koltuk yıkama; profesyonel vakumlu makinalar ile su püskürterek kir yumuşatılır. Ardından çift motorlu, emiş gücü yüksek olan sanayi makineleriyle hiç su kalmayana kadar vakumlanır. Burada asıl olan firmamızın tecrübesidir.

 

Ev, villa, iş yeri ve ofislerde, yerinde koltuk yıkama ve deri koltuk temizliği yapılır. 1 adet kumaş koltuk takımı 1,5 saatte yıkanmakta 4 saatte de kuruma sağlanmaktadır. Ev tipi makineler hem zaman hemde emek yönünden bu sistem ile yarışamaz. Tabii ki bu bahsettiğimiz son teknoloji makine ve vakumlama sistemleri içindir.

 

Yerinde Halı, Halıfleks Yıkama; döner fırçalı makineler ile kir kusturulur ve yüksek emiş gücü olan makineler ile vakumlanır. Ev temizliği ve iş yeri temizliğinin vazgeçilmez unsuru olan yerinde halı yıkama işi, evin sahipleri içinde görerek yıkama yapıldığından tercih edilmektedir.

 

İyi yıkanmayan halı ve halıflekslerde koku çok rahatsız edicidir. Gerekli kuruma koşulları sağlanmadıysa da halının tekrar yıkanması ve havalandırılması gerekebilir. Sonuçta da hem zamanınızı hemde bütçenizi zorlayabilir.

 

Detaylı bilgi ve randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

şahinbey koltuk yıkama,şahinbey koltuk temizliği,şahinbey koltuk yıkama hizmeti,şahinbey koltuk yıkama firması,şahinbey koltuk leke çıkartma,şahinbey koltuk yıkama fiyatı,şahinbey yerinde koltuk yıkama,şahinbey buharlı koltuk yıkama,şahinbey profesyonel koltuk yıkama,şahinbey en iyi koltuk yıkama firması,şahinbey temiz koltuk yıkama,şahinbey koltuk yıkama fiyatları,şahinbey antibakteriyel koltuk yıkama,şahinbey ucuz koltuk yıkama,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014