Şahinbey Perde Yıkama
Şahinbey Perde Yıkama

Şahinbey Perde Yıkama

 

Her türlü perdelerinizi profesyonel kadromuzla ve profesyonel makinelerimizle profesyonel temizleme kimyasalları ve profesyonel leke ilaçları ile temizliyoruz. Profesyonel temizleme işlemi sonrasında perde ütüsü konusunda profesyonel ütücü ustalarımız tarafından perdeleriniz itina ile ütülenmektedir.

 

Ütü işlemi biten perdeleriniz itina ve özenle katlanarak servise hazır hale gelir. Tüm temizleme ve ütü işlemleri biten perdeler profesyonel perde montaj ekibimiz tarafından özenle tekrar yerine montajı yapılır. Tezal Perde temizleme olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

 

Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin bizlere verdiği destek ve güvenle her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik. Ücretsiz servis hizmeti ile perdelerinizi yerlerinden sökerek en kaliteli bir şekilde firmamızda temizleme işlemini yapıyoruz

 

Perdeler hangi sıklıkta yıkanır ?


Normal şartlarda perdeler yılda en az bir kere yıkanmalıdır. Bulunduğumuz mevki binanın katı, evde sigara içilmesi, şehir trafiğinin yakın olduğu yerler, etrafımızdaki uzun süren kazı çalışmaları gibi etkenlerden dolayı bu süre daha da kısalabilir.

 

 

şahinbey perde yıkama,şahinbey perde yıkama hizmeti,şahinbey perde yıkama firmaları,şahinbey perde yıkama firması,şahinbey perde yıkama yapanlar,şahinbey uygun fiyata perde yıkama,şahinbey antibakteriyel perde yıkama,şahinbey temiz perde yıkama,şahinbey profesyonel perde yıkama,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014